O czym jest ten BLOG

Pomysł tego Bloga powstał z potrzeby dzielenia się naszą wiedzą oraz ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z laserami. Żywimy też nadzieję, że poszczególne wpisy staną się punktem wyjścia do ożywionej dyskusji między czytelnikami, a załogą Smart Laser Polska.

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą oraz serwisowaniem urządzeń laserowych. Mam nadzieję, że nie uznacie Państwo tych słów za przesadne…  jesteśmy zafascynowani laserami, one reprezentują złożoną myśl ludzką.

Technologii laserowych nie traktujemy jako przeznaczenie, jesteśmy zdania, że sami kształtujemy nasze przeznaczenie. Co można zrobić, aby stworzyć wspólny dobrobyt? Nie próbować spowalniać technologii. Zamiast ścigać się z maszynami winniśmy nauczyć się z nimi współpracować. To wyzwanie dla nas, w którym zawarty jest wielki potencjał.

Zapraszamy więc do lektury naszego Bloga. Zachęcamy do zadawania pytań, wymiany doświadczeń określania swoich potrzeb wobec maszyn. Z tego swoistego dialogu mogą narodzić się nowe pomysły.

Technologia pędzi do przodu, niestety zostawia w tyle coraz więcej ludzi. Dołącz do nas!

Ten BLOG dedykuję…

W zasadzie Wszystkim Państwu. Naszym Klientom, którzy już pracują z naszymi maszynami, a dzień bez ich  użycia  uważają za stracony, także osobom, które poszukują pomysłu na inwestycje w nowe technologie.

W szczególny sposób dedykujemy bloga naszym klientom-pionierom, którzy ponad 20 lat temu uwierzyli w magiczną moc wiązki laserowej i bazując niekiedy tylko na naszej opinii i własnej biznesowej intuicji, zaryzykowali całym swoich majątkiem aby dać szansę nowej, wówczas w Polsce technologii laserowej. Wspomniani pionierzy współpracują ze nami do dnia dzisiejszego, rozwijając swój park maszynowy o nasze nowe propozycje.

Blog dedykujemy także tym, którzy widzą w technologii laserowej potencjał oraz tym, którzy jeszcze tego nie dostrzegają, lecz poszukują dla siebie przestrzeni w biznesie. Technologia pędzi do przodu, zostawia w tyle coraz więcej ludzi…więc dołącz do nas.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.