Spawarki Laserowe - rewolucja w spawalnictwie!

SPAWARKA LASEROWA – NOWOCZESNE PODEJŚCIE W SPAWALNICTWIE

Spawarka laserowa to nowoczesne rozwiązanie, za którym idzie szybkość oraz większa efektywność. Pozwala na precyzyjne i powtarzalne łączenie elementów metalowych o różnym kształcie, rodzaju i grubości bez niepożądanych odkształceń łączonego materiału przy jednoczesnym zachowaniu dużej wytrzymałości spoiny. Niewątpliwą zaletą urządzenia są niskie koszty eksploatacji i utrzymania dzięki ograniczeniu zużycia energii elektrycznej i braku dodatkowych materiałów spawalniczych. Praca za pomocą spawarki jest prostsza i około 4-8 razy szybsza od tradycyjnych metod. Po przeszkoleniu przez specjalistę z Smart Laser korzystanie z spawarki laserowej jest bezpieczne i łatwe nawet dla osób bez doświadczenia.

Już od jakiegoś czasu Smart Laser wprowadza na Polski rynek innowacyjne technologie laserowe. Mieliśmy okazję uczestniczyć w Targach branży przemysłowej w Katowicach – ExpoWelding oraz w Kielcach – STOM gdzie z powodzeniem prezentowaliśmy nasze produkty. Spawarka Laserowa cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów, a także stała się hitem sprzedażowym.

SPAWARKA LASEROWA 1000/1500/2000W

Nowoczesne, proste w obsłudze urządzenie laserowe do precyzyjnego i powtarzalnego łączenia elementów metalowych o różnym kształcie, rodzaju i grubości. Technologia laserowa w spawalnictwie jest szeroko stosowana w wielu dziedzinach przemysłu m.in. branży motoryzacyjnej, elektronice, lotnictwie, produkcji urządzeń sanitarnych, produkcji i regeneracji matryc, przetwórstwie spożywczym, produkcji mebli, produkcji uradzeń elektrycznych i wielu innych.

MOBILNA SPAWARKA LASEROWA CHŁODZONA POWIETRZEM

Przemysłowa, kompaktowa spawarka laserowa – mniejsza i bardziej mobilna siostra. Posiada unikalny i wydajny system chłodzenia powietrzem, lekką i wytrzymałą obudowę z aluminium oraz ergonomiczną głowicę. Mobilna spawarka laserowa posiada większą wytrzymałość i zwiększoną odporność na temperaturę. Inteligentny i niezależny system chłodzenia pozwala na pracę w warunkach od 10 do 50°C

SPAWARKA LASEROWA 3 W 1 – SPAWANIE, OCZYSZCZANIE, CIĘCIE

Ręczna spawarka laserowa 3w1 1000/1500/2000/3000W posiada wszystkie funkcje laserowych urządzeń spawalniczych, a dodatkowo wyposażona jest w opcję oczyszczania oraz cięcia. Urządzenie pozwala na wykonanie precyzyjnych i wytrzymałych spoin. Spawarka laserowa 3w1 to ekonomiczne i łatwe w obsłudze narzędzie, a jego dodatkowe funkcje sprawiają, że jest jeszcze bardziej uniwersalne.

Dzięki urzędzeniu laserowemu 3 w 1 zyskujesz trzy urządzenia w cenie spawarki laserowej.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW SPAWANIA

Warto mieć świadomość, że rozwiązania Przemysłu 4.0, w tym automatyzacja procesów, nie dotyczą już tylko i wyłącznie dużych firm czy fabryk, ale również małych i średnich przedsiębiorstw. Automatyzacja już dawno przestała być opłacalna jedynie w kontekście produkcji seryjnej, ale coraz częściej ma miejsce również przy produkcji zindywidualizowanych wyrobów tworzonych na zamówienie klienta. Współczesna zaawansowana technologia sprawia, że robotyzować i automatyzować można dzisiaj naprawdę wiele procesów, wśród nich również te najbardziej skomplikowane i nietypowe. Zdecydowanie warto postawić na modernizację procesów wytwórczych (wprowadzając np. roboty przemysłowe), bowiem przynosi ona wymierne korzyści i gwarantuje produkcję wysokiej jakości.

Laserowe urządzenia idealnie nadają się do automatyzacji/robotyzacji procesy spawania.

TIG VS SPAWANIE LASEROWE
FIRMA “ROCH”- TARNOWSKIE GÓRY

Firma działająca na polskim rynku od 30 lat, świadcząca wysokiej jakości usługi w zakresie hydrauliki siłowej (sprzedaż, naprawa, regeneracja, diagnostyka) oraz w zakresie projektowania i wytwarzania pod własną marką dedykowanych maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz wielkoseryjną produkcję rur krótkich. Posiadają w swoim parku maszyn cztery Spawarki Laserowa Smart Laser. “W porównaniu do TIGa… są to maszyny szybkie, wygodne w obsłudze i na pewno jakość spawania jest o wiele lepsza…” 

www.roch.pl

Firma “Roch” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

  • Ręczne Spawarki Laserowe Smart Laser 

TRZYKROTNE PRZYSPIESZENIE PROCESU SPAWANIA
“MAREVA” – HABARTICE – CZECHY

Firma działająca od 15 lat, zajmująca się produkcja wag i pojemników dla przemysłu piekarniczego i spożywczego. W zakładzie pracuje Spawarka Laserowa Smart Laser 3w1. “Bardzo fajnie się to spawa i przetopy są bardzo dobre…nawet dziecko by to potrafiło obsługiwać” 

“Mareva” korzysta z urządzeń Smart Laser:

  • Spawarka Laserowa 3w1 z automatycznym podajnikiem drutu – urządzenie posiadające trzy funkcje: spawania, oczyszczania i cięcia
PIERWSZE WRAŻENIA PO INSTALACJI RĘCZNEJ SPAWARKI LASEROWEJ
FIRMA “ALLTS”- ŁĘŻYCE

Firma działająca od  2005 roku produkująca konstrukcje i wyroby z metalu na europejskim poziomie jakości wykonania i dokładności. Profesjonalna obróbka metali jest ich znakiem rozpoznawczym. Allts w swoim zakładzie posiada Spawarkę Laserową firmy Smart Laser. Przewyższyło nawet moje oczekiwania…Potencjał jest duży jeśli chodzi o szybkość..”

www.allts.pl

Firma “Allts” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

  • Spawarkę Laserową 2000W z automatycznym podajnikiem drutu.

AUTOMATYCZNY PODAJNIK DRUTU 

Podajnik drutu o grubości 0.8 – 1.6 mm – zintegrowany z oprogramowaniem – umożliwia spawanie z wypełnieniem. Do spawania laserowego używamy standardowych drutów spawalniczych stosowanych w metodach tradycyjnych TIG/MIG.

NAPAWANIE LASEROWE – NOWOCZESNY PROCES REGENERACJI CZĘŚCI MASZYN I URZĄDZEŃ

Napawanie laserowe (jak i spawanie laserowe) to nowoczesny proces regeneracji części maszyn i urządzeń jak też skuteczna i ekonomiczna metoda modyfikacji lub uszlachetniania powierzchni elementów z metali żelaznych i nieżelaznych. Napawanie to metoda spawalnicza, której głównym celem jest najczęściej regeneracja (uzupełnienie ubytków) części metalowych i/lub ich uszlachetnienie. W procesie tym na nadtopioną powierzchnię metalu nanosimy warstwę spoiny, w efekcie powstaje trwała napoina. Napawanie laserem nie powoduje zmian struktury krystalicznej materiału regenerowanych elementów, jak to ma miejsce w napawaniu (lub spawaniu) klasycznymi metodami TIG, MIG/MAG, plazma.

SPAWANIE ALUMINIUM Z I BEZ DRUTU SPAWALNICZEGO

Spawanie aluminium – ze Spawarka Laserową Smart Laser nic prostrzego!

A MOŻE SPAWANIE PO OKRĘGU?

Zobacz jak Spawarka Laserowa Smart Laser z dołączona obrotnicą 360 sprawdza się podczas spawania rur po okręgu.

PRACA SPAWARKĄ LASEROWĄ JEST PROSTA!

Wielu naszych klientów powtarza, że spawanie za pomocą Spawarki Laserowej to proces dziecinnie prosty. System i oprogramowanie jest intuicyjne. Pistolet spawalniczy jest lekki i ergonomiczny. Czas, potrzebny do przeszkolenia pracownika krótki.

A JAK Z JAKOŚCIĄ SPAWÓW?

Spoiny wykonane za pomocą urządzenia laserowego są trwałe i znakomitej jakości. Dzięki urządzeniu laserowemu otrzymać można ładne, czyste spoiny bez konieczności ich szlifowania czy czyszczenia. Urządzenie posiada zaprogramowane kilka szwów spawalniczych oraz wymienne dysze, których dobór zależy od tego co aktualnie spawamy i jaki efekt potrzebujemy osiągnąć. Dodatkową zaletą Spawarek Laserowych jest fakt iż niskiego rozprzestrzeniania się temperatury po spawanym elemencie. Dzięki czemu nawet cienkościenne elementy nie ulegają przegrzaniu i nie ulegają deformacji.

ANALIZA SPOIN

“Technolutions” to urządzenia dla inżynierii materiałów. Przy ich pomocy udało nam się dokonać analizy spawów wykonanych Spawarką Laserowa Smart Laser o mocy 2000W. Bardzo dziękujemy

www.technolutions.pl

FIRMA “EURO LIGHT” – TARCZYN 

Od 1997 projektuje i produkuje nowoczesne oświetlenie. Realizują wysokiej jakości projekty oświetleniowe dla najbardziej wymagających klientów zarówno polskich jak i z zagranicy. Wszystkie nasze projekty oparte są o najnowsze światowe trendy oraz wykorzystują najlepsze na rynku materiały.

www.euro-light.pl

Pracownia “Euro Light” korzysta z urządzeń Smart Laser:

  • Spawarka Laserowa Smart Laser 1000W
GRUPA “DORA METAL” – CZARNKÓW

“DORA METAL” to firma, która od 30 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń dla sektora HORECA. Firma jest obecna zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, a jej doświadczenie i i nowoczesny park maszynowy, że cieszy się ogromnym zaufaniem klientów.

www.dora-metal.pl

Firma “Dora Metal” korzysta z urządzeń Smart Laser:

  • Spawarka Laserowa Smart Laser 1500W

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.