Oczyszczarki laserowe - szybko, efektywnie i efektownie
NOWOCZESNA I EKOLOGICZNA ALTERNATYWA DLA PIASKOWANIA!

PRZEMYSŁOWY SYSTEM LASEROWY DO CZYSZCZENIA RÓŻNYCH POWIERZCHNI

Postawienie na NOWE TECHNOLOGIE jest w obecnych czasach koniecznością, bez których trudno będzie przedsiębiorstwom zachować konkurencyjność i powalczyć o nowe rynki. Można więc z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że w kolejnych latach tempo rozwoju NOWYCH TECHNOLOGII, jeśli nie przyspieszy jeszcze bardziej, to utrzyma się na obecnym i tak dość wysokim poziomie.
Usuń je szybko, sprawnie i tanio! – Rdza, farby, smary, oleje? – czyszczenie nigdy nie było prostsze

Proces czyszczenia laserowego oparty jest na procesie ablacji. Technologia czyszczenia laserowego wykorzystuje silnie skoncentrowany impuls laserowy do odparowania zanieczyszczeń z powierzchni przedmiotów bez jej uszkodzenia. Czyszczenie laserowe odbywa się za pomocą głowicy laserowej ręcznej lub umieszczonej na ramieniu robota, podłączonego do jednostki napędowej za pomocą wytrzymałego i elastycznego kabla światłowodowego. Oczyszczarka laserowa sprawdzi się doskonale przy czyszczeniu różnych powierzchni z rdzy, nalotów eksploatacyjnych lub naturalnych, powłok lakierniczych, farby, zanieczyszczeń powstałych podczas procesów technologicznych.

Ablacyjne oczyszczarki laserowe zapewniają najwyższą jakość usług. Wiązka laserowa nie ingeruje w materiał, selektywnie usuwa jedynie naświetlone zanieczyszczenia. Dzięki temu ma zastosowanie przy najdelikatniejszych materiałach, nie powodując zniekształcenia powierzchni czy ubytku materiału. W trakcie oczyszczania nie powstają żadne szkodliwe substancję, które należałoby utylizować. Bardzo istotne jest, że laser do prawidłowego działania nie wymaga żadnych materiałów zewnętrznych, dzięki czemu koszty w zakresie konserwacji oraz eksploatacji są bardzo niskie.

Dostępne w Smart Laser oczyszczarki dzielimy na dwie grupy:

  • Oczyszczarki Laserowe Pulsacyjne
  • Oczyszczarki Laserowe ze źródłem ciągłym

Różnią się one także mocą oraz sposobem chłodzenia. Różnorodność jest tu dość duża, a wybór właściwego urządzenia w dużej mierze zależy od tego co i gdzie będzie wymagało czyszczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń do nas – doradzimy i pomożemy w doborze urządzenia.

PULSACYJNE OCZYSZCZARKI LASEROWE 

To urządzenia o mocy od 100 do 500W, które emitują pulsacyjną wiązkę laserową. Przy właściwym doborze parametrów są w stanie oczyścić nawet najbardziej delikatne powierzchnie.

OCZYSZCZARKI LASEROWE ZE ŹRÓDŁEM CIĄGŁYM

To urządzenia o mocy od 1000 do 3000W, które emitują ciągła wiązkę laserową. Urządzenia te są przede wszystkim wykorzystywane do ciężkich zabrudzeń z materiałów wytrzymałych na przegrzanie.

MOBILNA OCZYSZCZARKA LASEROWA 100W

Jednym z najmniejszych urządzeń czyszczących laserowo przy użyciu lasera jest mała, ok 12 kg oczyszczarka o mocy 100W. To niewielkie urządzenie sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzebna jest mobilność. Doskonała do czyszczenia delikatnych powierzchni.

OCZYSZCZARKA PULSACYJNA 200W

Model 200W to oczyszczarka pulsacyjna o stosunkowo małych rozmiarach, chłodzona powietrzem.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.