Poznaj oczyszczarki laserowe ze źródłem ciągłym 1000/1500/2000/3000 W
Jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań w zakresie przemysłowego czyszczenia są oczyszczarki laserowe ze źródłem ciągłym. Gwarantują wysoką wydajność i sprawne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń, przy jednoczesnej dbałością o czyszczoną powierzchnie.

 

Z tego artykułu dowiesz się, czym dokładnie są oczyszczarki laserowe ze źródłem ciągłym, jak działają, jakie korzyści dają, gdzie się je stosuje oraz czym charakteryzują się modele oferowane przez naszą firmę.

Czym jest oczyszczarka laserowa ze źródłem ciągłym? 

Oczyszczarka laserowa ze źródłem ciągłym to specjalistyczne urządzenie, które przeznaczone jest do usuwania uciążliwych zabrudzeń, w tym m.in.: osadów, tłuszczów, rdzy, nalotów eksploatacyjnych, powłok lakierniczych czy też farb i graffiti z murów. Jednocześnie w trakcie pracy urządzenia chroni się zabrudzony materiał. Ten rodzaj oczyszczarek emituje ciągłą wiązkę promienia laserowego o różnej mocy, którą można dopasować do swoich potrzeb i specyfiki zastosowania. Systemy ze źródłem ciągłym nagrzewają się, dlatego należy stosować je zgodnie ze wskazaniami producenta i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Samo czyszczenie przy zastosowaniu tego urządzenia opiera się na zjawisku ablacji. Silnie skoncentrowany impuls laserowy o jednolitej i ciągłej mocy sprawia, że zanieczyszczenia odparowują z powierzchni materiału. Dzięki wykorzystaniu w procesie czyszczenia dedykowanej głowicy ręcznej, możliwe jest precyzyjne operowanie wiązką lasera. Alternatywą jest umieszczenie głowicy na ramieniu robota, który jest podłączony do jednostki roboczej.

Jakie korzyści daje zastosowanie tego typu oczyszczarki laserowej? 

Zastosowanie specjalistycznej oczyszczarki laserowej ze źródłem ciągłym przekłada się na szereg korzyści. Przede wszystkim czyszczenie jest wydajniejsze i skuteczniejsze. Tego typu urządzenie poradzi sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami, w tym grubymi warstwami rdzy czy graffiti na murach. Przeznaczone jest do użytkowania przemysłowego w zakładach produkcyjnych oraz dla firm, które na co dzień specjalizują się w czyszczeniu różnych powierzchni. Atutem dobrej jakości oczyszczarki laserowej od Smart Laser jest to, że z jednej strony skutecznie usuwa ona zabrudzenia, a z drugiej jest bezpieczna dla czyszczonego materiału.

Nie bez znaczenia jest fakt, że oczyszczarki laserowe są tanie w eksploatacji i nie generują dodatkowych odpadów, które trzeba utylizować. Dzięki temu są przyjazne środowisku naturalnemu i stanowią atrakcyjną alternatywę dla piaskowania. Operator selektywnie i precyzyjnie wybiera zanieczyszczenia, które chce usunąć z materiału.

Gdzie stosuje się oczyszczarki laserowe? 

Obecnie oczyszczarki laserowe ze źródłem ciągłym mają szeroki potencjał zastosowania. Doskonale sprawdzają się w przypadku zakładów specjalizujących się w renowacji metalowych elementów. Laser z powodzeniem poradzi sobie z usunięciem grubej warstwy rdzy, oleju czy też smaru. Wykorzystuje się je również przy czyszczeniu form, korekcie spawów i przygotowywaniu powierzchni pod dalszą obróbkę.

Ponadto urządzenie tego typu świetnie sprawdza się w pielęgnacji infrastruktury miejskiej. Oczyszczarka pozwala na usunięcie szpetnego graffiti z muru budynku i jednocześnie nie ingeruje w strukturę samego obiektu. Pod tym kątem to bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie. Na co dzień oczyszczarki laserowe naszej firmy z powodzeniem wykorzystywane są m.in. w: branży jubilerskiej, przemyśle, branży reklamowej, przemyśle metalowym czy też w firmach oferujących profesjonalne usługi sprzątania.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy urządzenie to sprawdzi się w Twoim biznesie, skontaktuj się z nami. Zapoznamy się z jego specyfiką i wskażemy, czy zastosowanie oczyszczarki laserowej ma swoje uzasadnienie ekonomiczne i praktyczne.

Oczyszczarki laserowe ze źródłem ciągłym od Smart Laser 

Od 2000 roku specjalizujemy się we wdrażaniu nowoczesnych technologii laserowych w różnych sektorach przemysłu. W naszej ofercie przygotowaliśmy również wysokiej jakości oczyszczarki laserowe ze źródłem ciągłym. Doskonale sprawdzają się one w ramach czyszczenia przemysłowego różnych powierzchni. Urządzenia te oferujemy o mocy lasera: 1000 W, 1500 W, 2000 W, 3000 W.

Zadbaliśmy o to, aby zoptymalizować jakość wiązki, dzięki czemu uzyskuje się doskonały efekt czyszczenia i wysoką ochronę czyszczonych materiałów. Rozwiązania Smart Laser gwarantują satysfakcjonującą prędkość czyszczenia. Urządzenia wyposażyliśmy w chłodzenie wodą, a chłodnica jest bezpośrednio wbudowana w maszynę. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko przegrzania oczyszczarki. W najnowszych modelach proponujemy głowicę laserową 2D 4 generacji. Opcje pracy ręcznej i automatycznej (system dual) sprawią, że dostosujesz specyfikę pracy do swoich aktualnych potrzeb. Oczyszczarki laserowe Smar Laser posiadają intuicyjne w obsłudze oprogramowanie, dzięki czemu użytkowanie urządzenia jest proste i skuteczne. Po zakupie dajemy dwuletnią gwarancję na urządzenie (z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i uszkodzeń mechanicznych) oraz oferujemy kompleksowe usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Wsparcie techniczne realizujemy na terenie całego kraju.

Poszczególne modele różnią się parametrami technicznymi, w tym przede wszystkim mocą lasera, poborem mocy oraz wagą. Pozostała specyfikacja techniczna dotycząca: temperatury pracy, napięcia, zakresu regulacji mocy, zakresu skanowania czy częstotliwości skanowania jest jednakowa. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi naszych oczyszczarek laserowych ze źródłem ciągłym.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym ekspertem. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz poprowadzimy Cię przez proces doboru urządzenia do Twoich potrzeb. Razem z nami zapewnisz sobie wydajne, bezpieczne i tanie czyszczenie różnego rodzaju materiałów. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.

OCZYSZCZARKA LASEROWA SMART LASER ZE ŹRÓDŁEM CIĄGŁYM

Oczyszczarka laserowa typu CW (Continuous Work), wyposażona w ciągłą wiązkę laserową, jest specjalnie zaprojektowana do usuwania grubych warstw różnego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak farba, rdza, nagary oraz inne zabrudzenia. Działa szybko oraz wyjątkowo efektywnie, co sprawia, że jest niezastąpiona w wielu procesach czyszczących. W naszym asortymencie znajdą Państwo modele o różnych mocach, odpowiadających różnorodnym potrzebom i wymaganiom. Dostępne są wersje o mocy 1000 W, 1500 W, 2000 W oraz 3000 W, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia w zależności od zakresu i skali prac czyszczących.

oczyszczarka ze źródłem ciągłym smartlaser

Sprawdź w akcji naszą oczyszczarkę laserową z źródłem ciągłym, jak efektywnie radzi sobie z usuwaniem graffiti. Zapraszamy do obejrzenia filmu wideo, prezentującego cały proces, krok po kroku, od momentu rozpoczęcia prac po całkowite usunięcie niechcianego malunku. Zobaczysz, jak precyzyjnie i delikatnie dla powierzchni, laser dociera do każdego zakamarka graffiti, nie pozostawiając śladu po farbie. Film ilustruje nie tylko skuteczność metody, ale także jej szybkość i bezpieczeństwo dla czyszczonych powierzchni.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania na temat naszych produktów w tym oczyszczarek laserowych z ciągłą wiązką promieniowania zapraszamy do kontaktu!:

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.