Innowacyjne spawarki laserowe

Profesjonalna spawarka laserowa Smart Laser to efekt wieloletniej pracy i doświadczenia w dziedzinie spawania laserowego. Stosunkowo nieduże, ze względu na wbudowaną chłodnicę urządzenie, sprawdza się w pracy ze złotem, srebrem, stopami na bazie chromu i kobaltu czy innymi materiałami stosowanymi w jubilerstwie i protetyce. Możliwości urządzenia pozwalają na wykorzystywanie jej do wypełniania otworów, spawania punktowego oraz łączenia małych elementów. Ze względu na możliwość ciągłej pracy idealnie nadaje się do pracowni jubilerskich, protetycznych, optycznych.
Do obserwacji użyty jest mikroskop o powiększeniu 10 x z celownikiem w formie punktu przecięcia linii środkowych. W celu ochrony oczu użytkownika, system zawiera elektroniczny filtr ochrony przed światłem odbitym. Wszystkie nasze spawarki laserowe wyposażone są w kamerę HD CCD.

Spawanie laserowe polega na wykorzystaniu impulsu laserowego o dużej energii do ogrzewania materiału w małej strefie. Energia promieniowania laserowego rozprzestrzenia się wewnątrz materiału przez przewodzenie ciepła, a po stopieniu materiału tworzy specjalny basen. Laser do spawania punktowego może łączyć elementy z takiego samego lub z różnych materiałów.

Laserowa Spawarka Punktowa jest używana głównie do zgrzewania złota, srebra, do łączenia stopów stali, aluminium, miedzi, mosiądzu czy tytanu oraz wielu innych metali. Nie nagrzewa powierzchni, nie powoduje odbarwień metalu oraz uszkodzeń materiału. Za pomocą tego urządzenia możliwe są nawet najbardziej skomplikowane naprawy (naprawy delikatnej biżuterii, elementy protetyczne, elektronika).

W ofercie Smart Laser znajdziecie kilka modeli punktowych Spawarek Laserowych Nd:YAG. Różnią się one wielkością, mocą oraz długością ciągłej pracy. Polecamy wszystkie te modele, a ich dobór zależny jest od potrzeb klienta. Z pomocą tego urządzenia będziecie w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane, estetyczne i trwałe spoiny bez ryzyka uszkodzenia materiału.

Dostępne w ofercie Spawarki Laserowe:

  • Nabiurkowa Spawarka Laserowa 60W
  • Nabiurkowa Spawarka Laserowa 150W
  • Spawarka Laserowa 200W mini
  • Spawarka Laserowa 200W
NABIURKOWA SPAWARKA LASEROWA ND:YAG 60 W

Najmniejszy model w ofercie Smart Laser o mocy 60W i możliwości ciągłej pracy przez ok 2 godz. To niewielkich rozmiarów urządzenie 51 x 29,5 x 28 cm nadaje się idealnie do małych pracowni.  Łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi, wyposażona w mikroskop x 10 oraz ekran.

NABIURKOWA SPAWARKA LASEROWA ND:YAG 150 W

Smart Laser o mocy 150W  to podobnie jak spawarka 60W urządzenie nabiurkowe  z możliwością ciągłej pracy przez ok 24 godz. i kompaktowym rozmiarze: 42 x 73 x 56 cm,

SPAWARKA LASEROWA 200W I 200W MINI

W ofercie Smart Laser znajdziecie także wolnostojące urządzenia do spawania punktowego o mocy 200W o rozmiarach 105 x 70 x 125 cm  możliwości czasu pracy ciągłej ok 24 godz.

SPAWARKA LASEROWA 200W MINI

Jeśli potrzebujesz spawarki punktowej o mocy 200W ale ogranicza cię powierzchnia pracowni proponujemy spawarkę mini, która posiada cechy większego modelu lecz jest mniejsza. Rozmiar tego urządzenia: 54 x 36 x 118 cm 

NOWA ERA W JUBILERSTWIE 

Do branży jubilerskiej lasery zawitały już jakiś czas temu. To co kiedyś zajmowało długie godziny dzięki laserowym urządzeniom skróciła czas pracy do minimum. Punktowe spawarki laserowe z powodzeniem zastępują wcześniej używane lutownicę wszędzie tam gdzie potrzebujemy połączyć jeden element z drugim. Spoiny wykonane są trwałe i bardziej estetyczne. Możliwości urządzeń laserowych pozwalają na wykorzystywanie ich do wypełniania otworów, spawania punktowego oraz łączenia małych elementów. Za pomocą spawarek punktowych możliwe są skomplikowane naprawy biżuterii z kamieniami naturalnymi bez konieczności ich wyjmowania i ponownej oprawy. Miejsca łączenia są niewidoczne gołym okiem.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów użycia Spawarek Laserowych oraz opinie naszych niektórych klientów, którzy posiadają urządzenia Smart Laser.

Targi to okazja przede wszystkim do prezentacji swoich produktów ale także cenne spotkania z klientami i wymiana doświadczeń. Na targach AMBERIF mieliśmy okazję zrobić jedno i drugie. Opinie klientów zajmujących się bazą jubilerską są jednoznaczne: Nie wyobrażają sobie swoich pracowni bez tych urządzeń. Obok krótka relacja z tego wydarzenia.

A tu opinia naszego klienta – Pracownia Jubilerska “Claudia”,  która z powodzeniem korzysta z urządzeń laserowych w swoim zakładzie.

Jeśli zainteresowało cię to wykorzystanie Laserowej Spawarki Punktowej poniżej przedstawiamy kilka filmów z wykorzystaniem możliwości tych urządzeń. Możecie obejrzeć jak proste i precyzyjne jest między innymi łączenie elementów ze srebra, złota, naprawa delikatnych łańcuszków i celebrytek czy powiększanie pierścionków za pomocą lasera.

PUNKTOWA SPAWARKA LASEROWA – MUST HAVE W PROTETYCE

Spawarki Laserowe świetnie spisują się także w zakładach protetycznych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu urządzeń laserowych dostrzegliśmy potrzebę oferowania naszych produktów w protetyce. Jak się okazuje z powodzeniem. Oto do czego wykorzystuje się w zakładach protetycznych laserowych urządzeń spawalniczych i dlaczego są one niezbędne.

Co o spawarkach laserowych Smart Laser doświadczony protetyk Pan Andrzej Polak ” Art Dent” – Kraków

www.artdent.krakow.pl

Pracownia Pana Andrzeja od 3 lat wyposażona jest w Spawarkę Laserową. “Bez lasera przy niektórych pracach protetycznych ani rusz…” twierdzi protetyk. Zobaczcie sami.

Oczywiście to nie jedyna opinia o naszym produkcie wśród właścicieli pracowni protetycznych. Jako marka, Smart Laser miał okazję uczestniczyć targach branżowych i konferencji protetycznej. Rozmawiamy o potrzebach naszych klientów i z przyjemnością przyjmujemy pozytywne opinie.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.