Ploterowe wycinarki laserowe Fiber - dlaczego od Smart Laser?

INNOWACJE W PRZEMYŚLE – TARGI STOM-TOOL – KIELCE

Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL to jeden z najważniejszych spotkań branżowych przemysłowego cyklu odbywającego wiosną na terenie Targów Kielce. Targi odwiedziło 18 370 zwiedzających z 24 krajów. Na przestrzeni lat Targi STOM-TOOL Kielce urosły do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej, poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali.

Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania naszych najnowszych rozwiązań technologicznych i zapoznania się z opiniami i potrzebami klientów. Razem wprowadzamy innowacje do polskiego przemysłu!
CO TO JEST WYCINARKA LASEROWA ?

Wycinarki laserowe Fiber na dobre zagościły w przemyśle. Są to światłowodowe urządzenia, dzięki którym można bardzo szybko i niezwykle precyzyjnie wycinać dowolne kształty z arkuszy metali takich jak stal nierdzewna, stal nierdzewnna, stal węglowa, stal ocynkowana, metale nieżelazne, miedź, mosiądz, aluminium itp. Smart Laser posiada w swojej ofercie wysokiej jakości modele Laserów Fiber przeznaczone do cięcia arkuszy blach, rur oraz profili. Opowiedz nam czego potrzebujesz, a nasi pracownicy doradzą i dobiorą urządzenie najlepsze dla Twojej firmy.

GŁÓWNE ZALETY WYCINARKI LASEROWEJ FIBER
 • wysoka jakość i powtarzalność cięcia
 • wysoka prędkość cięcia,
 • idealna powierzchnia cięcia bez nagaru
 • możliwość cięcia różnych metali do 22 mm (stal czarna)
 • wąska ścieżka palenia,
 • nesting – zminimalizowanie odpadów materiałowych
 • autofocus
 • flycuting
 • przyjazne, intuicyjne oprogramowanie
 • niskie koszty eksploatacji
CO TO JEST NESTING I DLACZEGO JEST CI POTRZEBNY?

Wszystkie wycinarki laserowe Smart Laser Fiber są wyposażone w funkcję nestingu. Dlaczego ta funkcja jest bardzo ważna?  Nesting (z jez. ang zagnieżdżanie) to proces polegający na układaniu wzorów do cięcia w taki sposób aby wykorzystać optymalną powierzchnię wycinanego materiału i w ten sposób ograniczyć do minimum ilośc odpadów poprodukcyjnych. Nesting = oszczędność materiału!

AUTO FOCUS

Autofocus to funkcja automatycznego ustawiania ogniskowej oraz dostosowania parametrów głowicy do aktualnej grubości i rodzaju materiału. Funkcja ta znacznie poprawia wydajność poprzez skrócenie czasu cięcia.

POJEMNOŚCIOWY CZUJNIK WYSOKOŚCI I SYSTEM ANTYKOLIZYJNY

Za utrzymanie stałej odległości głowicy lasera od obrabianego materiału odpowiada pojemnościowy czujnik wysokości. Funkcja szczególnie ważna jeśli mamy do czynienia z nierównościami ciętego materiału. Pojemnościowy czujnik wysokościowy połączony jest z systemem antykolizyjnym, który w przypadku wykrycia przeszkody zapobiegnie uszkodzeniu głowicy.

OPINIE NASZYCH KLENTÓW

FIRMA “ZEGGER”- WŁADYSŁAWOWO

Firma Zegger to producent ogrodzeń od wielu lat specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości systemów ogrodzeniowych. Ich ogrodzenia cechują się modernistycznym wzornictwem oraz wzornictwem przemysłowym, łącząc w sobie prostotę z funkcjonalnością.

www.zegger.pl

Firma “Zegger” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Ploterowe Wycinarka Laser Fiber 3000W do cięcia blachy
 • Ręczne Spawarki Laserowe 
 • Pulsacyjna Oczyszczarka Laserowa 100W
 • Oczyszczarka Laserowa ze źródłem ciągłym 1500W

FIRMA “SYLDAR”- KIEŁPINO

Firma istniejąca na rynku od 2003 roku świadcząca usługi związane z produkcją i montażem konstrukcji stalowych, balustrad, mebli. Firma Syldar realizuje zlecenia na rynku polskim i zagranicznym. W swojej ofercie posiadają usługę cięcia laserem, spawania i gięcia.

www.syldar.pl

Firma “Syldar” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Ploterową wycinarkę Laserową Smart Laser Fiber do cięcia blachy

CIĘCIE PLAZMĄ VS. CIĘCIE LASEREM
FIRMA “HUBENY” – KIEŁPINO

Firma skupiająca swoją działalność na wykonywaniu instalacji przemysłowych i konstrukcjach stalowych. Ponadto specjalizująca się w prefabrykacji i montażu kompletnych instalacji technologicznych, konstrukcji nośnych oraz zbiorników ze stali nierdzewnych. W 2008 roku rozszerzyła działalność o gospodarkę wodno-ściekową.

www.hubeny.pl

“Hubeny” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Ploter Laserowy Fiber 2000W 
FIRMA “K&M DESIGN” – KOSZALIN

Firma powstała w 2007 roku, zajmująca się produkcją bram, furtek, balustrad, ogrodzeń, a także przedmiotów użytkowych z metalu, a wszystko to z szczególna dbałością o jakość.

www.km-design.pl

Firma “K&M Design” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Wycinarkę Laserową do cięcia blachy 1500W.

WYCINARKA PLOTEROWA LASER FIBER W AKCJI

CIĘCIE I GRAWEROWANIE STALI PLOTEREM LASEROWYM SMART LASER FIBER
CIĘCIE ALUMINIUM PLOTEREM LESEROWYM SMART LASER FIBER

PLOTER LASEROWY DO CIĘCIA RUR I PROFILI 

W swojej ofercie mamy również duże lasery tnące do rur i profili. Z wycinarkami Smart Laser ten proces jest na prawdę prosty, szybki i doskonałej jakości.

GRUBOŚĆ CIĘCIA METALU WYCINARKAMI LASEROWYMI SMART LASER FIBER

W zależności od rodzaju metalu i mocy lasera Wycinarki Laserowe Smart Laser Fiber są w stanie ciąć metal do 22mm – stal czarna, 12 mm stal nierdzewna i aluminium, 8 mm mosiądz, 6 mm miedź.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.