Wycinarki laserowe fiber Smart Laser – kolejne urządzenia zainstalowane!

Polskie firmy coraz częściej stawiają na dynamiczny rozwój z urządzeniami Smart Laser. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność dostarczyć dwa nowe plotery do cięcia arkuszy blach.

 

W jednej firmie takie urządzenie stanowi naturalne uzupełnienie parku maszynowego od Smart Laser zaraz po spawarce laserowej. Tak zgrany duet gwarantuje niezależność od zewnętrznych podwykonawców, przyspiesza pracę i zwiększa wydajność. Odpowiednio dobrana moc źródła pozwala na szybkie i efektywne cięcie stali nawet do 20 mm grubości.

 

W drugiej firmie jest to pierwsze urządzenie laserowe, ale z pewnością nie ostatnie. Już po pierwszych testach widać ogromne korzyści jakie dają nowoczesne systemy laserowe. Oprogramowanie z funkcją nesting i flycuting otwierają nowe możliwości, nie dostępne dla alternatywnych metod cięcia.

Jeżeli Ty także chciałbyś uzyskać doskonałą jakość cięcia bez nagaru przy niskich kosztach eksploatacji zapraszamy do kontaktu. Postaramy się pomóc, podpowiedzieć i dobrać urządzenie idealne do potrzeb firmy.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.