Smart Laser 3D – Montaż w MACMA KFT

W lutym 2024 roku, nasz zespół Smart przyjemność zrealizować kolejny, ważny, tym razem międzynarodowy projekt – montaż zaawansowanej technologicznie znakowarki 3D w firmie MACMA. Dzięki współpracy z jednym z wiodących europejskich importerów i dostawców gadżetów promocyjnych, udowodniliśmy, jak wielką rolę w przemyśle może odegrać zastosowanie naszych laserowych technologii.

MACMA to przedsiębiorstwo z siedzibą w Budapeszcie, działające na rynku od 2003 roku. Specjalizuje się w imporcie oraz dostarczaniu gadżetów promocyjnych, obsługując agencje reklamowe i pośredników branży reklamowej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy nabytej w branży, firma MACMA zyskała miano jednego z liderów europejskiego rynku. MACMA jest częścią międzynarodowej grupy, mającej udziały w wielu krajach Europy oraz koordynującej import z biura w Hongkongu, co umożliwia ścisłe monitorowanie jakości produktów.

Zastosowanie Znakowarki 3D:
Instalacja naszej znakowarki 3D w MACMA to krok naprzód w zwiększeniu wydajności oraz poprawie jakości oferowanych gadżetów promocyjnych. Technologia ta umożliwi MACMA nie tylko rozszerzenie oferty o produkty oznakowane z niezwykłą precyzją, ale również zaoferowanie klientom nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Po instalacji naszego sprzętu, przeprowadziliśmy kompleksowe szkolenie dla zespołu MACMA, które spotkało się z wyjątkowo pozytywnym odbiorem. Jesteśmy dumni, że nasze technologie i wsparcie są tak wysoko oceniane przez naszych klientów.

W Smart Laser zobowiązujemy się do dostarczania nie tylko najnowocześniejszych maszyn, ale również zapewniamy wszechstronne wsparcie, od instalacji po szkolenia. Cieszymy się, że możemy wspierać firmy takie jak MACMA w realizacji ich produkcyjnych celów i aspiracji.

Dziękujemy firmie MACMA za zaufanie i możliwość bycia częścią ich rozwijającej się historii. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie nadal owocować wyjątkowymi rezultatami.

Jeśli interesują Cię maszyny, które świetnie sprawdzają się w grawerowaniu koniecznie zajrzyj tutaj.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.