Lasery dla poligrafii i reklamy
NOWE TECHNOLOGIE TO PODSTAWA ROZWOJU FIRM Z BRANŻY REKLAMOWEJ

Postawienie na NOWE TECHNOLOGIE jest w obecnych czasach koniecznością, bez których trudno będzie przedsiębiorstwom zachować konkurencyjność i powalczyć o nowe rynki. Można więc z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że w kolejnych latach tempo rozwoju NOWYCH TECHNOLOGII, jeśli nie przyspieszy jeszcze bardziej, to utrzyma się na obecnym i tak dość wysokim poziomie. Urządzenia laserowe dominują dziś w różnych gałęziach biznesu. Wkroczyły do branży medycznej, kosmetycznej, przemysłowej gdzie znajdują coraz więcej zastosowań. Od pewnego czasu stały się także niezbędnym urządzeniem w szerokorozumianej branży reklamowej. Poprawiają czas pracy, zwiększają jakość, a przede wszystkim dają nowe możliwości.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY REKLAMOWEJ – TARGI BRANŻOWE REMADAYS 

Lasery to nasza pasja – od kilkunastu lat zajmujemy się urządzeniami laserowymi. Targi Branżowe to najlepsze miejsce do kontaktu z klientem, zapoznaniem się z jego opiniami i oczekiwaniami na temat naszej firmy i naszego produktu. Poszukujemy optymalnych rozwiązań. Dzielimy się swoją wiedzą i doradzamy naszym Klientom.

ZNAKOWARKA LASEROWA FIBER 2D 20/30/50/100W

Smart Laser Fiber 2D to system pozwalający na szybkie, precyzyjne, trwałe, powtarzalne grawerowanie/znakowanie metali, metali powlekanych, metali anodowanych, aluminium i metali szlachetnych oraz niektórych plastików

Grawerowanie i znakowanie jest w branży reklamowej coraz bardziej powszechnym procesem technologicznym. Łatwość pozycjonowania i mocowania elementów wraz z jakością graweru sprawia, że technologia laserowa otwiera dziś nowe możliwości w znakowaniu i personalizowaniu gadżetów reklamowych takich jak długopisy, breloki, tabliczki itp.

Na filmie przedstawiamy jeden z przykładów wykorzystania Lasera Fiber 2D, który wraz z podłączonym podajnikiem długopisów sprawia, że proces ten jest jeszcze szybszy.

“PAR-BAKUŁA”- GDAŃSK 

Firma zajmująca się kompleksowo branżą reklamowa, która na swoje ogromne potrzeby tworzy coraz większy park maszynowy urządzeń laserowych, dzięki którym od wielu lat zapewnia wysoką jakość usług przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

www.par.com.pl

Pracownia “Par – Bakuła” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Smart Laser Fiber 2D do znakowania i głębokiego grawerowania metali i niektórych plastików. Obracarka 360 sprawia, że możliwe jest grawerowanie po okręgu.
 • Smart Laser Fiber 3D z ultraszybkim GalvoScanerem oraz z dynamicznym auto-focusem. Laserem fibrowym 3D można wykonać znakowanie detali o skomplikowanych kształtach na różnych wysokościach oraz na przedmiotach obłych oraz cylindrycznych bez użycia obracarki i stożkowych bez najmniejszego zniekształcenia graweru.

“TANIE-GADZETY.COM”- GLIWICE

Gliwicka firma działająca jako sklep internetowy, która od 2009 roku kompleksowo zajmuje się produkcją i sprzedażą gadżetów reklamowych dla firma i instytucji. “Posiadanie urządzeń laserowych przyspiesza pracę i możliwość szybkich zleceń”

www.tanie-gadzety.com

Firma “Tanie-Gadżety” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Znakowarka Laser Fiber 2D z obracarką 360 do znakowania i głębokiego grawerowania przedmiotów z metalu i niektórych plastików. Idealna do znakowania na kubkach, termosach, brelokach
 • Laser CO2 – Galvo  – system dedykowany do znakowania, grawerowania oraz cięcie: drewna, sklejki, ceramiki, szkła, skóry, papieru, kartonu, tkaniny, różnego rodzaju pianki i tworzyw sztucznych, w tym akrylu i folie, który dzięki użyciu Galvoscanera  jest od 10 do 65 razy szybszy od – tzw. ploterowego systemu CO2.
SMART LASER FIBER 3D

Trzeciej generacji laser światłowodowy z ultraszybkim GalvoScanerem oraz z dynamicznym auto-focusem (dostępny w dwóch klasach bezpieczeństwa)) Laserem fibrowym 3D można wykonać znakowanie detali o skomplikowanych kształtach na różnych wysokościach oraz na przedmiotach obłych oraz cylindrycznych bez użycia „obracarki” i stożkowych bez najmniejszego zniekształcenia graweru.

Na filmie można zobaczyć pracę urządzenia podczas znakowania okrągłych przedmiotów bez konieczności użycia obracarki 360.

“PRACOWNIA 55” – WARSZAWA

Firma oferująca szeroki zakres usług, od projektowania logo po realizację materiałów promocyjnych. Tworząca unikalną identyfikację wizualną dla potrzeb firm i marek.

www.pracownia55.pl

“Pracownia 55” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Znakowarka Laser Fiber 2D z obracarką 360 do znakowania i głębokiego grawerowania przedmiotów z metalu i niektórych plastików. Idealna do znakowania na kubkach, termosach, brelokach
 • Laser CO2 – Galvo  – system dedykowany do znakowania, grawerowania oraz cięcie: drewna, sklejki, ceramiki, szkła, skóry, papieru, kartonu, tkaniny, różnego rodzaju pianki i tworzyw sztucznych, w tym akrylu i folie, który dzięki użyciu Galvoscanera jest od 10 do 65 razy szybszy od – tzw. ploterowego systemu CO2.
 • Ploter Laserowy CO2 do cięcia i grawerowania dużych aplikacji z drewna, sklejki, ceramiki, szkła, skóry, papieru, kartonu, tkaniny, różnego rodzaju pianki i tworzyw sztucznych.
W PRACY Z LASEREM OGRANICZA CIĘ TYLKO WYOBRAŹNIA

Praca z urządzeniami Smart Laser jest prosta i intuicyjna. Zastosowanie laserów jest ogromne i nie raz przekonaliśmy się, że granicą w tej kwestii jest tylko nasza wyobraźnia.

“POGOTOWIE PREZENTOWE”- SOCHACZEW

Rodzinna firma zajmująca się produkcja i sprzedażą spersonalizowanych prezentów wykonanych głownie z drewna i sklejki.

Firma “Pogotowie Prezentowe” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Ploter Laserowy CO2 do cięcia i grawerowania dużych aplikacji z drewna, sklejki, ceramiki, szkła, skóry, papieru, kartonu, tkaniny, różnego rodzaju pianki i tworzyw sztucznych.
STUDIO “DIGITAL 1”- SOPOT

Wielopokoleniowa firma poligraficzna, której podstawą jest ciągły rozwój i potrzeba wprowadzania nowoczesnych urządzeń.

www.digital1.pl

Studio “Digital1” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Znakowarkę Smart Laser Fiber 2D
 • Ploter Laserowy CO2.

“DEKORA&FLORA”- VOLKACH, NIEMCY

Niemiecka firma zajmująca się produkcja i sprzedażą dekoracji i upominków z drewna, tektury, papieru.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063528071542

www.facebook.com/profile.php?id=100063528071542

Pracownia “Dekora&Flora” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Ploter Laserowy CO2 o polu roboczym 700 x 500 mm
“LASER-GDYNIA”- GDYNIA

Pracownia zajmująca się cięciem i znakowaniem laserowym dla firm i klientów indywidualnych. Wykonuje różne zlecenia od znakowania gadżetów reklamowych (kubków, breloków, długopisów), znakowania szkła, wycinania pleni, sklejki, laminatów, cięcia papieru i tektury.

Firma “Laser-Gdynia” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Ploter Laserowy CO2 
 • Laser Fiber 2D 50W

“GRAVIJA”- KOWNO, LITWA

Litewska firma zajmująca się produkcją i personalizacją gadżetów reklamowych dla firma i klientów indywidualnych.

www.gravija.lt

Pracownia “Gravija” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Smart Laser Fiber 50W z obracarką 360 
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.