Konferencja Branży Protetycznej w Paprotni

W dniach 18-21.05 odbyła się Konferencja Branży Protetycznej w Paprotni. Nie mogło nas tam zabraknąć. Z wielką przyjemnością mogliśmy zaprezentować systemy laserowe, które w innowacyjny sposób ułatwiają i przyspieszają pracę.

W wielu przeprowadzonych rozmowach zainteresowaniem cieszyła się nasza nowość czyli spawarka laserowa 150W. W tym urządzeniu zmieściliśmy w niedużej nabiurkowej obudowie silne źródło laserowe, intuicyjny system sterowania, kamerę oraz mikroskop do wykonywania precyzyjnych łączeń. Dla osób wymagających większych mocy przy zachowaniu wysokiej precyzji przeprowadzaliśmy prezentację spawarki 200W. Jest to model o nie słabnącej popularności nie tylko w śród protetyków.

Zapraszamy do zapoznania się z opinią gospodarza i doświadczonego, cenionego protetyka Andrzeja Polaka, który nie wyobraża sobie pracy bez spawarki laserowej Smart Laser 100W. Cytując “Jest to na dzień dzisiejszy dla mnie urządzenie absolutnie bezcenne w firmie.” Zobaczcie sami co jakie są korzyści niesie za sobą użytkowanie takiego urządzenia w pracowniach i laboratoriach protetycznych!

Krótkie podsumowanie naszej obecności podczas konferencji protetycznej w Paprotni możecie obejrzeć na poniższym wideo:

Jeżeli także chciałbyś rozwijać swoją firmę z nowymi technologiami laserowymi zadzwoń lub napisz, a na pewno dobierzemy system laserowy dopasowany do potrzeb Twojej pracowni!
Umów się z nami na prezentację w naszym salonie w Gdyni!
Więcej na:
81-057 Gdynia, ul. Raduńska 23 A

[email protected]

inż. Ireneusz Kaszubowski: +48 502 612 243
Paweł Tarnawski: +48 507 131 017
Sebastian Lewicki: +48 794 553 223
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.