PA 500 TS-LD-IQ I PA 700 TS-LD-IQ

SYSTEM WYCIĄGOWO – FILTRUJĄCY DO ELIMINACJI ZANIECZYSZCZEŃ POWSTAJĄCYCH PODCZAS PRACY LASERÓW I DRUKAREK

 

 

Urządzenia wyciągowo – filtracyjne serii PA 500 TS-LD-IQ i PA 700 TS-LD-IQ z pojedynczą rurą do odciągu doskonale sprawdzają się w połączeniu z laserami takimi jak Smart Laser Fiber czy laserami CO2 takimi jak np: Smart Laser CO2. System w szczególności odpowiedni jest do zbierania i filtracji pyłów powstających podaczas obróbki metali takich jak aluminium, stal, stal nierdzewna itp. Urządzenia posiadają bezszczotkowy wentylator oraz system kilku filtrów, co zapewnia doskonałą skuteczność w usuwaniu dymów, szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów powtających podczas cięcia, znakowania i grawerowania przedmiotów z metalu, plexi, gumy, sklejki, drewna, tkanin, ABS, akryl itp. Efektywność filtrowania dymu wynosi tu ok 99,7%.

Praca urządzenia polega na generowaniu przez wyskokowydajny, bezszczotkowy wentylator podciśnienia, które zasysa dym i gazy spalinowe, a następnie kieruje je do oczyszczenia. W celu zapewnienia idealnej filtracji w urządzeniu znajduje się wielowarstwowy system filtrów, który dodatkowo może być wyposażony również w specjalny element do szkodliwych gazów z matreiałów PCV.

Ponad to systemach wyciągowo – filtracyjnych PA 500 TS-LD-IQ i PA 700 TS-LD-IQ znajduje się regulacja ilości powietrza, ekran LCD, dzięki któremu na bieżaco możemy kontrolować objetość tlenu oraz pracę maszyny oraz funkcja automatycznego alarmowania o zatkanym filtrze monitorująca wymianę filtra w odpowiednim czasie, a także bezprzewodowy pilot do zdalnego sterowania.

Obudowa maszyny wykonana jest zze stali szlachetnej dodatkowo urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy oraz niskim poborem mocy. Elementy filtrujące można wymieniać osobno co znacznie zmniejsza koszt urzytkowania oraz ułatwia utrzymanie maszyny.

CECHY

 • wyświetlacz LCD
 • dwie rury odciągowe
 • 2 rodzaje końcówek
 • przepływ 500 lub 700 m3/h
 • efektywność filtracji powyżej 99,7%
 • wskaźnik zużycie tlenu
 • niski poziom hałasu
 • pilot do zdalnej obsługi urzadzenia

 

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Przepływ powietrza przez filtr:

 1. Filtr klasy F8 Deep pleat – harmonijkowy filtr workowy o wydajności filtracji 95% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,9 mikronów
 2. Filtr HEPA klasy H13 – filtr do usuwania małych cząsteczek oraz nieprzyjemnego zapachu o wydajności filtracji 99,99% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,3 mikronów
 3. Filtr do separacji frakcji gazowych

DANE TECHNICZNE

MODELPA 500 TS-LD-IQPA 700 TS-LD-IQ
KOLORbiały/czarnybiały/czarny
MAX. PRZEPŁYW500 m3/h700 m3/h
MOC WYJŚCIOWA350 W600 W
ZASILANIE230V/50Hz230V/50Hz
CIŚNIENIE3200 Pa3800 Pa
TYP FILTRÓWFiltr klasy F8 – harmonijkowy filtr workowyFiltr klasy F8 – harmonijkowy filtr workowy
Filtr HEPA klasy H13Filtr HEPA klasy H13
Filtr gazowyFiltr gazowy
EFEKTYWNOŚĆ FILTRA>99,7%>99,7%
POZIOM HAŁASU<65dBA<66dBA
WYMIARY525 x 577 x 1040 mm525 x 577 x 1040 mm
WAGA NETTO68 kg70 kg
ŚREDNICA WYLOTU7 5mm100 mm
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.