serwis urządzeń laserowych
Motto naszej rodzinnej firmy to: Kupując system Smart Laser, zasługujesz na pełne i profesjonalne wsparcie. W razie pytań chętnie na nie odpowiemy. W razie potrzeby - wysyłamy urządzenie zastępcze. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z serwisowaniem dostarczanych przez naszą firmę systemów laserowych Fiber i Co2 oraz urządzeń wspomagających, peryferyjnych i opcji. Naszym celem jest budowanie zaufania i satysfakcji naszych Klientów poprzez wzmacnianie wizerunku solidnego i zaufanego dostawcy.
wsparcie smartlaser
wparcie smartlaser
Szkolenie
Bazując na naszej praktycznej wiedzy z chęcią przeszkolimy Państwa w obsłudze oferowanych i dostarczanych przez nas urządzeń. Usługi serwisowe oraz szkolenia przez nas świadczone na terenie całego kraju, zarówno w siedzibie naszej firmy jak również u Państwa.
Gwarancja
2 lata na urządzenia z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i uszkodzeń mechanicznych.
Wsparcie techniczne
  • Wykwalifikowany serwis dostępny w całej Polsce
  • Reakcja serwisu 48h od zgłoszenia
  • Magazyn części serwisowych i eksploatacyjnych
  • Wsparcie online: przez email/telefon/komunikatory
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.