Rozpocznij swoją rewolucję przemysłową 4.0 ze Smart Laser

REWOLUCJA PRZEMYSŁOWA 4.0 NADESZŁA!

Firma Smart Laser to sprawdzony dostawca laserowych technologi na rynek polski i europejski. Przez ten czas naszymi klientami zostało wiele większych i mniejszych firm z branży przemysłowej, których rozwój obserwowaliśmy z dużą przyjemnością.

POWIEW WIOSNY W PRZEMYŚLE – TARGI STOM-TOOL – KIELCE

Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL to jeden z najważniejszych spotkań branżowych przemysłowego cyklu odbywającego wiosną na terenie Targów Kielce. Targi odwiedziło 18 370 zwiedzających z 24 krajów. Na przestrzeni lat Targi STOM-TOOL Kielce urosły do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej, poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali.

Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania naszych najnowszych rozwiązań technologicznych i zapoznania się z opiniami i potrzebami klientów. Razem wprowadzamy innowacje do polskiego przemysłu!

FIRMA “AMB” – PRAŻMÓW

Firma od 2016 roku jest klientem Smart Laser. Specjalizuje się w cięciu bardzo cienkich arkuszy blachy od 0,1 mm. W swoim parku posiadają 3 urządzenia laserowe do cięcia Laser Fiber 1500W. “Te maszyny są to jedne z lepszych maszyn do cięcia tego typu materiałów (cienkiej blachy)”

Firma “AMB” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Laser Fiber 1500W  do cięcia metali od 0,1 mm.
 • Znakowarkę Smart Laser Fiber 2D 50W do grawerowania i cechowania metali.
FIRMA “K&M DESIGN” – KOSZALIN

Firma powstała w 2007 roku, zajmująca się produkcją bram, furtek, balustrad, ogrodzeń, a także przedmiotów użytkowych z metalu, a wszystko to z szczególna dbałością o jakość.

www.km-design.pl

Firma “K&M Design” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Wycinarkę Laserową do cięcia blachy 1500W.

FIRMA “ALLTS”- ŁĘŻYCE

Firma działająca od  2005 roku produkująca konstrukcje i wyroby z metalu na europejskim poziomie jakości wykonania i dokładności. Profesjonalna obróbka metali jest ich znakiem rozpoznawczym. Allts w swoim zakładzie posiada Spawarkę Laserową firmy Smart Laser. Przewyższyło nawet moje oczekiwania…Potencjał jest duży jeśli chodzi o szybkość..”

www.allts.pl

Firma “Allts” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Spawarkę Laserową 2000W z automatycznym podajnikiem drutu.
“MAREVA” – HABARTICE – CZECHY

Firma działająca od 15 lat, zajmująca się produkcja wag i pojemników dla przemysłu piekarniczego i spożywczego. W zakładzie pracuje Spawarka Laserowa Smart Laser 3w1. “Bardzo fajnie się to spawa i przetopy są bardzo dobre…nawet dziecko by to potrafiło obsługiwać” 

“Mareva” korzysta z urządzeń Smart Laser:

 • Spawarka Laserowa 3w1 z automatycznym podajnikiem drutu – urządzenie posiadające trzy funkcje: spawania, oczyszczania i cięcia

FIRMA “SYLDAR”- KIEŁPINO

Firma istniejąca na rynku od 2003 roku świadcząca usługi związane z produkcją i montażem konstrukcji stalowych, balustrad, mebli. Firma Syldar realizuje zlecenia na rynku polskim i zagranicznym. W swojej ofercie posiadają usługę cięcia laserem, spawania i gięcia.

www.syldar.pl

Firma “Syldar” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Ploterową wycinarkę Laserową Smart Laser Fiber do cięcia blachy
 • Spawarkę Laserową wykorzystywania do spawania punktowego, wypełniania otworów i łączenia małych elementów, szczególnie potrzebnych podczas dokonywania napraw jubilerskich.
FIRMA “ROCH”- TARNOWSKIE GÓRY

Firma działająca na polskim rynku od 30 lat, świadcząca wysokiej jakości usługi w zakresie hydrauliki siłowej (sprzedaż, naprawa, regeneracja, diagnostyka) oraz w zakresie projektowania i wytwarzania pod własną marką dedykowanych maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz wielkoseryjną produkcję rur krótkich. Posiadają w swoim parku maszyn cztery Spawarki Laserowa Smart Laser. “W porównaniu do TIGa… są to maszyny szybkie, wygodne w obsłudze i na pewno jakość spawania jest o wiele lepsza…” 

www.roch.pl

Zakład jubilerski “Roch” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Ręczne Spawarki Laserowe Smart Laser 

MOŻLIWOŚCI OCZYSZCZARKI PULSACYJNEJ SMART LASER 200W

Zobacz pulsacyjną oczyszczarkę laserową 200W w akcji oczyszczania stuletnich drzwi z wielu warstw farby i lakieru.

FIRMA “ZEGGER”- WŁADYSŁAWOWO

Firma Zegger to producent ogrodzeń od wielu lat specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości systemów ogrodzeniowych. Ich ogrodzenia cechują się modernistycznym wzornictwem oraz wzornictwem przemysłowym, łącząc w sobie prostotę z funkcjonalnością.

www.zegger.pl

Firma “Zegger” korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Ploterowe Wycinarka Laser Fiber 3000W do cięcia blachy
 • Ręczne Spawarki Laserowe 
 • Pulsacyjna Oczyszczarka Laserowa 100W
 • Oczyszczarka Laserowa ze źródłem ciągłym 1500W

PULSACYJNA OCZYSZCZARKA LASEROWA 200W 

Pulsacyjna Oczyszczarka Laserowa doskonale sprawdza się w branży automotive do regeneracji i czyszczenia elementów zabytkowych samochodów. Oczyszczarka doskonale radzi sobie z rdzą, powłokami lakierniczymi, olejami i farbą.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW SPAWANIA LASEROWAEGO

Robotyzacja jest trendem, który od ponad dekady mocno napędza sporą część gałęzi przemysłowych. W 2021 r. zainstalowano na całym świecie 517 385 nowych robotów przemysłowych, tj. aż o 31% więcej niż rok wcześniej. – Od lat najbardziej zrobotyzowanymi rynkami są Azja i Chiny, których przewaga na resztą stawki w 2021 r. jeszcze znacząco wzrosła. – W ubiegłym roku również w Polsce wzrosła liczba nowych robotów przemysłowych. – W 2021 r. najbardziej zrobotyzowanymi gałęziami przemysłowymi były branże elektryczna/elektroniczna i motoryzacyjna. – Jednym z najistotniejszych czynników, jaki w dłuższym czasie będzie wymuszał inwestycję w robotyzację, będzie rosnący niedobór siły roboczej. Postawienie na roboty jest bowiem koniecznością, bez której trudno będzie przedsiębiorstwom zachować konkurencyjność i powalczyć o nowe rynki. Można więc z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że w kolejnych latach tempo rozwoju robotyzacji, jeśli nie przyspieszy jeszcze bardziej, to utrzyma się na obecnym i tak dość wysokim poziomie.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW PRODUKCJI – SPAWARKA PIĘCIOOSIOWA

5 osiowa automatyczna spawarka laserowa Smart Laser to profesjonalny pięcioosiowy system sterowania zaprojektowany specjalnie dla spawania laserowego. Posiada  sterowanie komputerowe i jest łatwy do programowania, debugowania i utrzymania. Można wykonać automatyczne lub półautomatyczne spawanie punktowe, spawanie połączeniowe, spawanie zgrzewające i spawanie uszczelniające. Możliwe jest spawanie płaskie, liniowe, łukowe i dowolnej kształtu. System jest prosty i niezawodny w obsłudze, łatwy do kontrolowania, prosty w obsłudze, łatwy do nauki, zrozumienia i użytkowania przez użytkowników.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY – ŚWIDWIN

Firma  korzysta z urządzeń  Smart Laser:

 • Ręczna Spawarka Laserowa 2000W z automatycznym podajnikiem drutu

PULSACYJNA OCZYSZCZARKA LASEROWA 200W

Nowoczesna alternatywa dla piaskowania – efektywna, szybka, ekologiczna oczyszczarka usuwająca rdzę, farbę, lakier, naloty itp bez uszkadzania czyszczonego materiału

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.