smartlaser

Smart Laser CO2 NOVA 14

Ploterowy laser CO2
z zamkniętym stołem roboczym


Ekonomiczne, uniwersalne, precyzyjne i łatwe w obsłudze laserowe urządzenia ploterowe Co2 z zamkniętym stołem roboczym. Idealne do aplikacji cięcia i grawerowania.


Smart Laser NOVA 14 to model ploterowego lasera CO2 o polu roboczym 900 x 1400 mm i tubą laserową o mocy 90, 100, 130 lub 150W.


Systemy laserowe Co2 oferują szerokie możliwości w zakresie cięcia laserowego i grawerowania. Liczne materiały mogą być obrabiane od akryli do płyt pilśniowych i od papieru po tekstylia. Istnieje również możliwość podłączenia obracarki do grawerowania przedmiotów cylindrycznych. 


Do ploterów laserowych Co2 polecamy systemy odciągu i filtracji spalin. Urządzenia te firmy Bofa – światowego lidera oraz firmy Pure Air są specjalnie zaprojektowane do wyłapywania cząstek stałych i neutralizacji gazów powstających podczas procesu obróbki laserowej. Więcej informacji na ich temat znajdą Państwo w zakładce Systemy Filtrujące

W naszej ofercie posiadamy również modele o innych wymiarach stołu roboczego.


Główne zalety

  • grawerowanie z prędkością 1000 mm/s
  • moc lasera od 90W do 150W
  • Auto Focus
  • pole robocze od 1400 x 900 mm
  • doskonała jakość cięcia
  • elektrycznie podnoszony stół roboczy.
  • oboczy.

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


decor

Dane techniczne


decor

Galeriadecor

Materiały filmowe do systemu laserowego Smart Laser CO2 - PloterZamknięty ploterowy laser Co2 o mocy 60W

Ploter Smart Laser CO2 700x450 60Wdecor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.