smartlaser

Smart Laser CO2 MIRA 7

Wielofunkcyjny ploterowy laser CO2


Precyzyjny i wydajny laser CO2 o mocy od 40 do 80W z zamkniętym, bezpiecznym stołem roboczym o polu 700 x 450 mm. Laser CO2 MIRA 7 to model idealny dla użytkowników nie posiadających wiele przestrzeni, którzy oprócz możliwości znakowania i grawerowania będą potrzebowali wydajnego, szybkiego systemu do cięcia rożnego rodzaju materiałów takich jak: drewno, sklejka, papier, tektura, guma, szkło, akryl, laminat, skóra, niektóre tekstylia.


Główne zalety

  • moc lasera od 40W do 80W
  • pole robocze od 700 x 450mm
  • grawerowanie z prędkością 1200 mm/s
  • doskonała jakość cięcia
  • elektrycznie podnoszony stół roboczy
    (zakres osi Z - 150 mm)
  • wysokiej jakości silniki krokowe
  • Auto Focus
  • system Clean Pack

2 lata gwarancji (tuba laserowa 6 miesięcy)

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


1 klasa bezpieczeństwa

Ploter laserowy MIRA 7 to profesjonalny system 1 klasy bezpieczeństwa wyposażony w pełni blokowaną obudowę i wyłącznik kluczem, ulepszony poprzez dodanie ognioodpornej pokrywy ze szkła hartowanego, amortyzatorów gazowch i gumowch uszczelek.


System Clean Pack

W MIRA 7 podobnie jak we wszystkie ploterch MIRA zastosowano innowacyjną konstrukcję napędu liniowego Clean Pack, który w znaczącym stopniu zmniejsza potrzębę częstej konserwacji, chroniąc wrażliwe elementy mechanizmu osi jezdnych, prowadnice i bloki łożysk przed pyłem i zanieczyszczeniami.


Podniesiona wydajności cięcia

W MIRA 7 duży nacisk położono na usprawnienie możliwości cięcia. Zwykły stół roboczy został zastąpiony stołem z nożami, dodatkowo wyposażony w dolny układ wydechowy. Zmodernizowano wentylator wyciagowy i pompę wspomagającą, aby usprawnić przepływ powietrza, a tym samym poprawić wydajność cięcia. Dzięki wbudowaniu, chłodzongo wentylatorem agregatu, system laserowy MIRA 7 jest przygotowany do pracy z lampą o średniej mocy dla użytkowników, którzy oprócz możliwości grawerowania będą potrzebować maszyny zapewniającej dużą wydajności podczas cięcia.


Akcesoria dodatkowe

Aby zwiększyć możliwości lasera CO2 można dodać do niego, dostępna jako opcję, obracarkę 360. Przy jej zastosowaniu laser znakomicie sprawdzi się podczas grawerowania przedmiotów po ich obwodzie. W ten sposób możemy stworzyć efektowny grawer na kieliszkach, butelkach, kubkach, wazonach itp.


Do ploterów laserowych CO2 polecamy systemy odciągu i filtracji spalin. Urządzenia te firmy Bofa – światowego lidera oraz firmy Pure Air są specjalnie zaprojektowane do wyłapywania cząstek stałych i neutralizacji gazów powstających podczas procesu obróbki laserowej. Więcej informacji na ich temat znajdą Państwo w zakładce Systemy Filtrujące

Opcjonalnie ploter laserowy MIRA 7 może być wyposażony w podstawowy system 4-stopniowej filtracji. Pozwala on na bardzo wydajne filtrowanie dymu, zapachów i szkodliwych gazów powstałych podczas ciecia i grawerowania laerem.


decor

Dane techniczne


decor

Galeriadecor

Materiały filmowe do systemu laserowego Smart Laser CO2 - PloterPloter Laserowy CO2 Smart Laser Mira

Ploter Smart Laser CO2 700x450 60W

Zamknięty ploterowy laser Co2 o mocy 60W

Ploter Smart Laser CO2 700x450 60W


decor

Katalog


Katalog MIRA

smart laser CO2 MIRA 7


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.