smartlaser

Smart Laser CO2 MIRA 5

Kompaktowy ploterowy laser CO2


Ekonomiczne, uniwersalne, precyzyjne i łatwe w obsłudze laserowe urządzenia ploterowe CO2 o mocy 40 lub 60W z zamkniętym stołem roboczym o polu 500 x 300 mm. Laser CO2 MIRA 5 to kompaktowy model idealny do cięcia i grawerowania różnego rodzaju materiałów takich jak: drewno, drewno lakierowane, sklejka, papier, tektura, guma, szkło, akryl, laminat, skóra, bursztyn. Jednym słowem: jedno urządzenie - wiele możliwości.


Systemy laserowe CO2 MIRA oferują szerokie możliwości w zakresie cięcia laserowego i grawerowania. Dzięki jednemu systemowi w prosty i szybki sposób można wygrawerować życzenia lub podziękowania, wykonać efektowne pudełka prezentowe.


Innowacyjny ploter laserowy MIRA 5, zaprojektowany od podstaw przez firmę Aeon, zachwyca zgrabną i kompaktową budową wykonaną tak, aby można go było zainstalować nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni.


Główne zalety

  • moc lasera od 40W do 60W
  • pole robocze od 300 x 500 mm
  • grawerowanie z prędkością 1200 mm/s
  • doskonała jakość cięcia
  • elektrycznie podnoszony stół roboczy
    (zakres osi Z - 120 mm).
  • wysokiej jakości silniki krokowe
  • Auto Focus
  • system Clean Pack

2 lata gwarancji (tuba laserowa 6 miesięcy)

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


Kompaktowa obudowa

W pełni metalowa obudowa jest wystarczająco sztywna, aby wytrzymać ciągłe użytkowanie, a jednocześnie wystarczająco lekka, by łatwo ją przenosić.


System sterowania

Programowanie urządzenia jest niezwykle proste dzięki zaawansowanemu cyfrowemu systemowi sterowania DSP lub opcjonalnemu pilotowi bezprzewodowemu. Wbudowana pamięć ułatwia przechowywanie i wykonywanie powtarzalnych zadań. Można też skorzystać z przydatnych wtyczek do uruchamiania zadań bezpośrednio z programów CorelDraw, AutoCAD i Illustrator.


Szybsza praca

Wewnątrz urządzenia znajduje się niewielka głowica laserowa, która pomaga w osiągnięciu przyśpieszenia 5G oraz niezwykle wysokich prędkości grawerowania i cięcia, z których słynie Aeon.


System Clean Pack

Dzięki zastosowaniu wyjątkowej konstrukcji napędu liniowego Clean Pack wrażliwe elementy mechanizmu osi jezdnych, prowadnice i bloki łożysk są doskonale chronione przed szkodliwym działaniem pyłu i innych zanieczyszczeń. Dzięki temu rozwiązaniu laser nie wymaga tak częstej konserwacji czy naprawy.


Akcesoria dodatkowe

Aby zwiększyć możliwości lasera CO2 można dodać do niego, dostępna jako opcję, obracarkę 360. Przy jej zastosowaniu laser znakomicie sprawdzi się podczas grawerowania przedmiotów po ich obwodzie. W ten sposób możemy stworzyć efektowny grawer na kieliszkach, butelkach, kubkach, wazonach itp.


Do ploterów laserowych CO2 polecamy systemy odciągu i filtracji spalin. Urządzenia te firmy Bofa – światowego lidera oraz firmy Pure Air są specjalnie zaprojektowane do wyłapywania cząstek stałych i neutralizacji gazów powstających podczas procesu obróbki laserowej. Więcej informacji na ich temat znajdą Państwo w zakładce Systemy Filtrujące


decor

Dane techniczne


decor

Galeriadecor

Materiały filmowe do systemu laserowego Smart Laser CO2 - PloterPloter Laserowy CO2 Smart Laser Mira

Ploter Smart Laser CO2 700x450 60W

Zamknięty ploterowy laser Co2 o mocy 60W

Ploter Smart Laser CO2 700x450 60W


decor

Katalog


Katalog MIRA

smart laser CO2 MIRA 7


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.