(nie)Wielka mobilna spawarka laserowa
MAŁA ALE WIELKA

Tak właśnie mówią o niej klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego urządzenia. Mobilna spawarka laserowa chłodzona powietrzem ze źródłem nowej generacji firmy GWLaser, ma wymiary: 65 x 30 x 63 cm, a waży jedynie 45 kg!  

LEKKA, MOBILNA KONSTRUKCJA

Lekką i wytrzymałą obudowę maszyny wykonano z wysokiej  jakości aluminium a cała konstrukcja jest zaprojektowana z myślą o pracy w każdych warunkach. Posiada skrętne kółka oraz ergonomiczne uchwyty, co pozwala swobodnie  ją transportować – mobilność jest jej najsilniejszą zaletą, choć w moim przekonaniu nie jedyną.

ŁATWA W OBSŁUDZE

Warto zwrócić uwagę, że  porównaniu z obsługą tradycyjnych spawarek, początkujący spawacze nie potrzebują dużo czasu na szkolenie i gromadzenie doświadczenia, a wystarczy im tylko kilka godzin nauki, aby łatwo rozpocząć pracę. 

CHŁODZONA POWIETRZEM, ODPORNA NA TEMPERATURĘ

Spawarka wyposażona jest w ergonomiczną głowicę, niewątpliwym jej atutem jest unikalny i wydajny system chłodzenia powietrzem, stąd spawarka jest o ponad 150 kg lżejsza od urządzeń chłodzonych wodą. Ponadto charakteryzują ją większa wytrzymałość i zwiększoną odporność na temperaturę. Inteligentny i niezależny system chłodzenia, który  pozwala na pracę w warunkach od 10 do 50°C.  Niewątpliwą zaletą tej spawarki  jest także automatyczny podajnik drutu, zintegrowany z oprogramowaniem.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.