smartlaser

Spektrometr XFR EDS3900

Kompaktowy spektrometr
dla pracowni jubilerskich


Spektrometr XFR EDS3900 to specjalistyczne urządzenie pomiarowe do analizy składu przedmiotów wykonanych z metali szlachetnych. Urządzenie umożliwia analizę 5 pierwiastków: Ag, Au, Pd, Pt, Cu w oparciu o metodę spektrometrii fluoroscencji rentgenowskiej (XRF). Zaletą tej metody zaletą jest całkowita bezinwazyjność - nie wymaga trawienia i nie powoduje uszkodzeń badanego materiału.


Spektrometr XFR eds3900 dedykowany jest dla sklepów i pracowni jubilerskich, zakładów zajmujących się recyklingiem metali szlachetnych, lombardów itp.


Cechy:

  • kompaktowa budowa, niewielkie wymiary,
  • bezinwazyjność metody,
  • analizę 5 pierwiastków: Ag, Au, Pd, Pt, Cu.
  • czas testowania - ok. 30 sekund,
  • dokładność pomiaru - 0,1%,
  • żywotność lampy 50 000 godz.


2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
decor

Materiały filmowe - Spektrometr XRF EDS3900Spektrometr XRF EDS3900


Spektrometr XRF EDS3900 - przyrząd do testowania zawartości Ag, Au, Pd, Pt, Cu


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.