smartlaser

Smart Laser CO2 MIRA 9

Ploterowy laser CO2
z zamkniętym stołem roboczym


Ekonomiczne, uniwersalne, precyzyjne i łatwe w obsłudze laserowe urządzenia ploterowe CO2 z zamkniętym stołem roboczym. Idealne do aplikacji cięcia i grawerowania.


Smart Laser MIRA 9 to model ploterowego lasera CO2 o polu roboczym 600 x 900 mm i tubą laserową o mocy 40, 60 lub 90W.


Systemy laserowe CO2 oferują szerokie możliwości w zakresie cięcia laserowego i grawerowania. Laserem CO2 można obrabiać różnorodne materiałe takie jak akryl, sklejka, laminat grawerski, szkło, drewno i wiele innych. W przypadku pracowni jubilerskich godne uwagi będzie możliwość wykonania za pomoca laserów CO2: grawerów z dedykacją, podziękowaniem na laminatach grawrskich, szkle czy drewnie, wycinania papieru i sklejki w fantazyje pudełka prezentowe, prezentery czy stojaczki na biżuterię. Laser CO2 sprawdzi sie także do takich prac jak cięcie bursztynu.


Do systemu można także podłączyć obracarkę do znakowania przedmiotów cylindrycznych co daje możliwość graweru po obwodzie na przykład na takich przedmiotach jak kieliszki, szklanki, kubki czy butelki. 


Do ploterów laserowych CO2 polecamy systemy odciągu i filtracji spalin. Urządzenia te firmy Bofa – światowego lidera oraz firmy Pure Air są specjalnie zaprojektowane do wyłapywania cząstek stałych i neutralizacji gazów powstających podczas procesu obróbki laserowej. Więcej informacji na ich temat znajdą Państwo w zakładce Systemy Filtrujące

W naszej ofercie posiadamy również modele o innych wymiarach stołu roboczego.


Główne zalety

  • grawerowanie z prędkością 1000 mm/s
  • moc lasera od 40W do 90W
  • silniki Servo
  • Auto Focus
  • pole robocze od 900 x 600mm
  • doskonała jakość cięcia
  • elektrycznie podnoszony stół roboczy.

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


decor

Dane techniczne


decor

Galeriadecor

Materiały filmowe do systemu laserowego Smart Laser CO2 - PloterLaser Co2 dla Pracowni Jubilerskich i Sklepów z Dewocjonaliami - Laminaty Grawerskie - Dedykacje

Laser Co2 dla Pracowni Jubilerskich i Sklepów z Dewocjonaliami - Laminaty Grawerskie - Dedykacje

Laser Co2 dla Pracowni Jubilerskich - cięcie dowolnego
kształtu laserem Co2 prasowanego bursztynu.

Ploter Laserowy CO2 Smart Laser Mira


Zamknięty ploterowy laser Co2 o mocy 60W

Ploter Smart Laser CO2 700x450 60Wdecor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.