smartlaser


PA 1500 TS-LD-IQ

System wyciągowo - filtrujący do eliminacji zanieczyszczeń powstających podczas druku


Urządzenie wyciągowo - filtracyjne serii PA 1500 TS-LD-IQ z pojedyńczą rurą do odciągu doskonale nadają sie do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń powstałych podczas druku w tym druku 3D System w szczególności odpowiedni jest do zbierania i filtracji pyłów powstających podaczas obróbki materiałów metalowych oraz kompozytowych.
Praca urządzenia polega na generowaniu przez wyskokowydajną turbinę podciśnienia, które zasysa szkodliwe gazy oraz zapachy, a następnie kieruje je do oczyszczenia. W celu zapewnienia idealnej filtracji w urządzeniu znajduje się wielowarstwowy system filtrów.
Ponad to systemie wyciągowo - filtracyjnym PA 1500 TS-LD-IQ znajduje się regulacja ilości powietrza, ekran LCD, dzięki któremu na bieżaco możemy kontrolować objetość tlenu oraz pracę maszyny oraz funkcja automatycznego alarmowania o zatkanym filtrze monitorująca wymianę filtra w odpowiednim czasie, a także bezprzewodowy pilot do zdalnego sterowania.
Obudowa maszyny wykonana jest zze stali szlachetnej dodatkowo urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy oraz niskim poborem mocy. Elementy filtrujące można wymieniać osobno co znacznie zmniejsza koszt urzytkowania oraz ułatwia utrzymanie maszyny.


decor

Cechy:

 • wyświetlacz LCD
 • dwie rury odciągowe
 • 2 rodzaje końcówek
 • przepływ 1500 m3/h
 • efektywność filtracji powyżej 99,7%
 • wskaźnik zużycie tlenu
 • niski poziom hałasu
 • pilot do zdalnej obsługi urzadzenia

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


decor
decor

Przepływ powietrza przez filtr:


 • 1. Filtr klasy F8 Deep pleat - harmonijkowy filtr workowy o wydajności filtracji 95% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,9 mikronów

 • 2. Filtr HEPA klasy H13 - filtr do usuwania małych cząsteczek oraz nieprzyjemnego zapachu o wydajności filtracji 99,99% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,3 mikronów

 • 3. Filtr z węgla aktywowanego do separacji frakcji gazowych

decor

Dane techniczne

MODELPA 1500 TS-LD-IQ
KOLORbiały/czarny
MAX. PRZEPŁYW1500 m3/h
MOC WYJŚCIOWA1100 W
ZASILANIE230V/50Hz
CIŚNIENIE3800 Pa

TYP FILTRÓW
Filtr klasy F8 - harmonijkowy filtr workowy
Filtr HEPA klasy H13
Filtr gazowy
EFEKTYWNOŚĆ FILTRA>99,7%
POZIOM HAŁASU<68dBA
WYMIARY600 x 700 x 1143 mm
WAGA NETTO91 kg
ŚREDNICA WYLOTU100 mm / 150 mm

leaseng, finansowanie, dotacje

LEASING - DOTACJE EU - DOTACJE UP

you tube facebook instagram google+
decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.