smartlaser


PA 1500 FS-IQ

Do zbierania i filtracji pyłów powstających podaczas obróbki niemetali


Urządzenia wyciągowo - filtracyjne serii PA 1500 FS-IQ z pojedyńczą rurą do odciągu doskonale sprawdzają się w połączeniu z laserami takimi jak Smart Laser CO2. System w szczególności odpowiedni jest do zbierania i filtracji pyłów powstających podaczas obróbki plastiku, akrylu, pet, abs, papieru, PMMA i innych niemetali. Urządzenia posiadają turbinę oraz system 4 warstwowego filtru, co zapewnia doskonałą skuteczność w usuwaniu dymów, szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów powtających podczas cięcia, znakowania i grawerowania przedmiotów z plastiku, plexi, gumy, ABS, akryl itp. Efektywność filtrowania dymu wynosi tu ok 99,7%.
Praca urządzenia polega na generowaniu przez wyskokowydajną turbinę podciśnienia, które zasysa dym i gazy spalinowe, a następnie kieruje je do oczyszczenia. W celu zapewnienia idealnej filtracji w urządzeniu znajduje się wielowarstwowy system filtrów.
Ponad to systemach wyciągowo - filtracyjnych PA 1500 FS-IQ znajduje się regulacja ilości powietrza, ekran LCD, dzięki któremu na bieżaco możemy kontrolować objetość tlenu oraz pracę maszyny oraz funkcja automatycznego alarmowania o zatkanym filtrze monitorująca wymianę filtra w odpowiednim czasie, a także bezprzewodowy pilot do zdalnego sterowania.
Obudowa maszyny wykonana jest zze stali szlachetnej dodatkowo urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy oraz niskim poborem mocy. Elementy filtrujące można wymieniać osobno co znacznie zmniejsza koszt urzytkowania oraz ułatwia utrzymanie maszyny.


decor

Cechy:

 • wyświetlacz LCD
 • pojenyncza rura odciągowa
 • 2 rodzaje końcówek
 • przepływ 1500 m3/h
 • efektywność filtracji powyżej 99,7%
 • wskaźnik zużycie tlenu
 • niski poziom hałasu
 • pilot do zdalnej obsługi urzadzenia

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnydecor
decor

Przepływ powietrza przez filtr:


 • 1. Filtr klasy F5 - Filtr podstawowy do usuwania dużych i ciężkich cząstek o rozmiarze do 5 mikronów

 • 2. Filtr klasy F8 Deep pleat - filtr o średniej wydajności do usuwania dużych cząstek, wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,9 mikronów

 • 3. Filtr HEPA klasy H13 - filtr do usuwania małych cząsteczek oraz dymu o wydajności filtracji 99,99% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,01 mikronów

 • 4. Filtr z węglem aktywowanym do adsorpcji zapachów i toksycznego gazu

decor

Dane techniczne

MODELPA 1500 FS-IQ
KOLORbiały
MAX. PRZEPŁYW1500 m3/h
MOC WYJŚCIOWA1100 W
ZASILANIE230V/50Hz


TYP FILTRÓW
Filtr klasy F5 - mata filtracyjna
Filtr klasy F8 deep pleat - filtr zakładkowy
Filtr HEPA klasy H13
Filtr gazowy
EFEKTYWNOŚĆ FILTRA>99,7%
POZIOM HAŁASU<68dBA
WYMIARY550 x 700 x 1188 mm
WAGA NETTO110 kg
ŚREDNICA WYLOTU100 / 150 mm

leaseng, finansowanie, dotacje

LEASING - DOTACJE EU - DOTACJE UP

you tube facebook instagram google+
decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.